TAVO PROTAS YRA GERIAUSIAS TAVO GINKLAS.
JAU 30 METUS MES RUOŠIAME ČEMPIONUS!

2017 04 03
Balandžio 2 dieną vyko Kėdainių dziudo turnyras. Mūsų klubo nariai tapo prizininkais : J.Stancikas, M.Ivanovas - 1 vieta, J.Saulėnas - 2 vieta, M.Strumskys,A.Tautvydas - 5 vieta, R.Stancikas,M.Černius - 7 vieta.

2017 04 01
Kovo 31d. vyko atviras Lietuvos U23 čempionatas. M.Čalka - 1 vieta, R.Zeniauskaitė - 2 vieta, A.Labutis - 3 vieta, L.Volfsonas - 5 vieta, L.Ušparas - 7 vieta. Valio!!

2016 12 24
24-oji KDK šventė! Štai kiek mūsų jau daug!

2016 10 09
Spalio 8d. Jonavoje vyko Jonavos mero taurės varžybos, kuriose S. Novikovaitė 36kg užėmė antrąją vietą, J.Saulėnas 30kg užėmė penktąją vietą

2016 10 08
Lietuvos jaunučių žaidynės Kaune. T.Čalka 38kg užėmė antrąją vietą, M.Piliutis 73kg užėmė trečiąją vietą!

2016 10 02
Suomijoje, Tamperėje vyko European Cup, kur mūsų sportininkai, R.Diburys, 90kg, užėmė trečiąją vietą, S.Jablonskytė, +78kg, - pirmąją vietą!

2016 09 25
Kroatijoje , Zagrebe vyko Grand Prix varžybos, kuriose S.Jablonskytė +78kg užėmė trečiąją vietą!